Anne Bebek Dergisi'nin Mart Afacanı

Anne Bebek Dergisi'nin daimi müdavimleri olarak gururla açıklıyoruz: Yoncacık Anne Bebek Dergisinin Mart 2013  afacanlar sayfasında yer alıyor. Blog tanıtımımız ve ropörtajımızla ilgili yazı Ekim 2012 sayısında Yonca'ya doğum günü hediyesi dergide yer almıştı. Bu ropörtajı okumak veya hatırlamak için bağlantı adresimiz şöyle: Anne-Bebek Dergisi - Ekim 2012
Yonca'nın dergide yer almasını sağlayan Aslıhan Gündüz'e teşekkürlerimizi sunuyoruz. Yonca büyüdükçe dergiye fotoğraf göndermeye devam etmeye kararlıyız.

Siz de çocuklarınızın fotoğraflarını Anne Bebek Dergisinde  yayınlanmasını istiyorsanız info@annebebek.com.tr adresine mail gönderebilirsiniz.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

0 yorum:

Yorum Gönder

Sonraki Kayıt Önceki Kayıt Ana Sayfa
Instagram

Kayıt olmak için E-Posta adresinizi giriniz:

Son Yorumlar

Popüler Yayınlar

İzleyiciler

Fotoğrafım
Apple of her mum and dad's eye, Yonca came to the world after having 41 weeks and 1 day womb journey and made her beloved ones happy. She was very active inside, so she continues this habit by clapping her hands so many times. Anne ve babasının göz bebeği, şans meleği 41 hafta ve 1 günlük anne rahmi serüveninden sonra dünyaya gelerek sevenlerini sevindirmiştir. İçerideyken kıpır kıpır olan Yonca, dışarıda da bu kıpırtıları bol bol el çırparak göstermektedir.

    Erkut Demirel'in Hikaye Kitaplarından En Çok Hangisini Beğendiniz?