Yonca Bumerang Ödülleri'ni Kucaklamaya Hazırlanıyor

17 Ekim'de katılım süreciyle başlayan Bumerang maratonu tüm hızıyla devam ediyor. 15 Kasım'a kadar bloglar ücretsiz cep telefonu sms yöntemiyle oy topladılar ve her kategoride ilk 10 aday belirlendi.
Bildiğiniz üzere Yonca'nın blogu da "En Tarz Blog" adayı olarak yerini almıştı. Bugün çok güzel bir haber alarak ilk 10'un içinde olduğumuzu öğrendik. Heyecanımız kesilmedi, bugünden itibaren daha zorlu bir yol bizi bekliyor ama sizlerin destek, beğeni ve yardımlarıyla bu sonucu elde ettik ve kazanacağımıza dair inancımız sonsuz.
Bu aşamadan sonra jüri değerlendirmesi ile 3 blog yola devam edip finalist olacak ve 29 Kasım'da ödül töreninde yerini alacak.
Amacımız o gün Yonca'yla ödül törenine katılmak ve ödülümüzü kucaklamak. Bu insanlık için küçük bir adım olabilir ama Yonca için çok büyük bir adım olacak...
Kazanabilmek dileğiyle... 
Destekleyen herkese tekrar tekrar minnetlerimizi sunarız!

Haberin detayını okumak isteyenleri Bumhaber'e bekleriz...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

10 yorum:

 1. merhabalar. beni yanlış anlamayın ama siz bu sitenin gerçekten en tarz blog olduğuna inanıyor musunuz? Bu tema zaten http://www.notepadchaos.com adresinden ücretsiz dağıtılıyor. ayrıca her şeyi geçtim çok güçlü rakipleriniz var. kolay gelsin. (lütfen yorumumu silmeyin)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhabalar,
   Bildiğiniz üzere blogumuz emek harcanarak oluşturulmuş bir blog. Sadece şablon olarak düşünmedik, içerik ve tasarımının uyumlu olmasına da dikkat ettik. Sizi tabii ki yanlış anlamıyoruz, ne de olsa fikrinizi hür bir şekilde ifade etme hakkına sahipsiniz. Diğer blogların çok iyi olduğunu biliyoruz, ama bizim blogumuz da diğer bloglardan farklı bir tarzda.

   Sil
 2. Cok heyecanli olmali. Bol sanslar! :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet, kesinlikle çok heyecanlı. Bu aşamadan sonra beklentimiz finallere katılmak :) Şans dilekleriniz için çok teşekkürler!

   Sil
 3. işin zor yonca..:)
  http://zoomlabakalim.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 4. Diğer tüm adaylara da size de başarılar diliyorum. Biliyorum ki bloglarda "tarz" görünümle değil yazarının stiliyle belirlenir. Başarılı olabileceğinizi düşünüyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Şimdiye kadar herkes tarzın sadece tasarımla sınırlı olduğunu düşünmüştü.
   İlk defa siz bu kadar derinlemesine bir değerlendirmede bulundunuz.
   Teşekkürler.

   Sil

Sonraki Kayıt Önceki Kayıt Ana Sayfa

Kayıt olmak için E-Posta adresinizi giriniz:

Yayınlarım

Son Yorumlar

Popüler Yayınlar

Fotoğrafım
Apple of her mum and dad's eye, Yonca came to the world after having 41 weeks and 1 day womb journey and made her beloved ones happy. She was very active inside, so she continues this habit by clapping her hands so many times. Anne ve babasının göz bebeği, şans meleği 41 hafta ve 1 günlük anne rahmi serüveninden sonra dünyaya gelerek sevenlerini sevindirmiştir. İçerideyken kıpır kıpır olan Yonca, dışarıda da bu kıpırtıları bol bol el çırparak göstermektedir.

İzleyiciler